הרשמה ונהלים

מהן דרכי ההתקשרות עם מטה המרתון לצורך בירורים, ביטולים, שינוי מקצה ועוד?

למטה המרתון מוקד טלפוני בימים א'-ה' 09:00-17:00 להשארת הודעות. מטה המרתון מתקשר לפונים ונותן מענה על שאלותיהם. מטה המרתון חוזר בטלפון לכל פונה. כמו כן, ניתן לפנות למטה המרתון בדוא"ל: marathon@kapaim.co.il. בנוסף, מומלץ לנסות למצוא תשובות בעמוד "שאלות נפוצות" המתעדכן מדי יום.

האם ניתן לשנות את המקצה שנרשמתי אליו, ואם כן, עד מתי?
ניתן לשנות מקצה עד יום א', 22 בינואר 2019, בשעה 16:00. בכדי לעשות זאת ניתן לשלוח מייל למטה המרתון: marathon@kapaim.co.il או להתקשר למטה המרתון בשעות פעילות המוקד הטלפוני. במייל יש לציין פרטים מלאים כולל טלפון.

האם צריך לרוץ עם חולצת המרוץ שמקבלים בערכת המשתתף?
רצוי לרוץ עם חולצת המרוץ, אך אין זו חובה.

מה מקבלים הרצים?
כל רץ רשום מקבל ערכת רצים, הכוללת: חולצה מנדפת זיעה, מספר חזה ושבב (צ'יפ) אלקטרוני חד-פעמי למדידת זמנים. (למעט הרצים במרוץ 5 ק"מ, אשר אינם מקבלים שבב מדידה) בנוסף, הרצים נהנים משלל פינוקים, מבצעים והטבות

האם אדם אחר יכול לאסוף את ערכת הרץ עבורי?
כן. במידה ואינך יכול להגיע לאסוף את ערכת המשתתף שלך, ניתן לשלוח נציג מטעמך מלווה בייפוי כוח וצילום תעודה מזהה שלך לאסוף את הערכה.

מהו המסלול החברתי?
המסלול החברתי הוא הפרויקט החברתי של סמסונג במרתון סמסונג תל אביב והוא ההזדמנות שלכם, הרצים, לתת ערך מוסף לריצה שלכם. לאחר הרשמה לאחד מהמסלולים, באפשרותכם להיכנס לעמוד המסלול החברתי ולבחור עמותה מבין עשרות עמותות בתחומים שונים. לאחר הגדרת יעד להתרמה אתם הופכים למתרימים לאותה עמותה וקוראים לחברים, קרובי משפחה ומכרים לתרום למען העמותה שבחרתם באמצעות כלים שיתופיים מעוצבים שיעמדו לרשותכם. המתרימים המובילים מדי חודש יזכו בפרסים.

האם חובה להציג אישור רפואי כדי להשתתף במרוץ?
על פי פסיקת בית המשפט המחוזי מיום 14.12.15 אין צורך להציג אישור רפואי על מנת להשתתף במרוץ, אלא לחתום על הצהרת בריאות בלבד. כל נרשם יידרש לחתום על הצהרת הבריאות בתהליך ההרשמה ובעת קבלת הערכה. כל מי שנרשם עד לתאריך זה, הרשמתו תקפה והוא יצטרך לחתום שוב על הצהרת בריאות במעמד איסוף הערכה. 

האם יש הנחה בהרשמה למקצים השונים במרתון?
כן, כל קבוצה המונה לפחות 15 רצים זכאית לקבל קוד הנחה בהרשמה באתר. את הגדרת הקוד לקבוצה ניתן לעשות בפנייה למוקד במספר : 073-2100540 או במייל : marathon@kapaim.co.il. מחזיקי כרטיס דיגיתל יוכלו ליהנות מ20% הנחה בהרשמה הרגילה והמאוחרת לכל המקצים (מלבד מסלולי 5 ק"מ ומיני מרתון) ומ- 15% הנחה בהרשמה המוקדמת. בתהליך ההרשמה, אנא סמנו את משבצת "יש ברשותי קופון דיגיתל" . אין כפל הנחות. 

אפשר לקנות / לקבל את ערכת הרצים של אדם אחר?
לא. פעולה זו הינה עבירה ותרמית. במקרה זה, המערכת קולטת אותך כאילו היית הרץ החסר וזיהוי תמונתך יאפשר לגלות תרמית זו ולפסול את שניכם מלהשתתף באירועי ריצה בעתיד (בהתאם לתקנון ההתאחדות הבינלאומית). 

איך נראה שבב המדידה בערכה?
עבור רצי חצי המרתון ו-10 ק"מ השבב ממוקם בגב מספר החזה, בצורת ספוג מלבני. אין להסיר את המדבקה מהשבב, שכן באמצעותה מחברים את השבב למספר החזה. רצי המרתון יקבלו שבב פלסטי אותו יש לשרוך לאחת מנעליהם. השבב אינו קולט אלא אם יוצמד לנעל. 

בהליך ההרשמה אישרתי את ההטבה להצטרפות למועדון נייקי בישראל, מה זה מקנה לי? 
ההטבה כוללת הצטרפות בחינם למועדון רשת חנויות נייקי , המופעלות ע"י חברת ריטיילורס בע"מ)- שווי ההצטרפות 69 ש"ח.
הטבות המועדון:
• צבירה של 10% מערך הקניה בנקודות  CASHBACK
•מתנת הצטרפות: 20% הנחה למימוש חד פעמי בחודשיים העוקבים לחודש ההצטרפות.
•הטבת יום הולדת 25% הנחה למימוש חד פעמי בחודש יום ההולדת בכל שנה. תקף החל מהחודש העוקב לחודש ההצטרפות. 
-ההצטרפות כרוכה באישור ההצטרפות בטופס ההרשמה למרתון ותכנס לתוקף עד 7 ימי עבודה לאחר האישור.
-ההטבות ינתנו בקופות של חנויות נייקי בישראל המופעלות ע"י חברת ריטיילורס בע"מ, כנגד הצגת תעודה מזהה.
ובכפוף לתקנון המועדון.
חסות ראשיתsamsungnike
כפיים אקטיב
חסויות זהבמי עדןחסויותלאומי קארדcalsbergturkideltagarminmuller
שותפי מדיה99 fm102 fm
שותפים לדרךמשרד התרבות והספורטמשרד התיירותתל אופןגני יהושעzigzagשיאן ספורטדיגיתלאיכילובhitech zoneassaf mediabewellהפועלשרונהסינמטקatisuto